YAYLA GRUP A.Ş.
YAYLA TERMAL SAĞLIK KÖYÜ

Şirketimiz, 2009 yılında, mevcut termal bölgede bulunan arazinin sahibi

Ahmet YILDIRIM tarafından kurulmuştur. Ahmet Yıldırım Türkiye nin genç yatırımcılarından biri olup yaşı 29 olmasına rağmen büyük projeler gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Ahmet yıldırım yaşına rağmen girdiği iş ve siyaset dünyasında adından sıkca söz ettirmektedir. Amacı insanlığa ve sağlığa hizmet etmek olup örnek bir kişiliğe sahiptir.

Yayla Termal Turizm Gıda İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ünvanıyla kurulan şirketimiz bölgenin tek A.Ş. dir.YAYLA TERMAL ismi Termal bölgenin bağlı olduğu Yaylabağı Kasabasından gelmektedir.Ahmet YILDIRIM doğma büyüme Yaylabağlı olmasından dolayı kasabasının adını sağlık termal köyüne vermiştir.Yayla Termal A.Ş Yaylabağı-Gazlıgöl Termal Bölgesinde şirketin 1 inci etap projesinde bulunan kendisine ait araziye 6 adet 3+1 dublex villa, 150 adet 1+1 apart daire, alışveriş merkezi, bay ve bayan Türk hamamları, bay ve bayan yüzme havuzları, fitness center, rehabilitasyon merkezi, SPA merkezi, sauna, restaurant ve cafe, oyun behçeleri, valeybol, tenis ve bovling sahalarından oluşan dev bir SAĞLIK TERMAL tesis kurmaktır.

Şirketimiz kurulduktan hemen sonra, sağlam ve işinin uzmanı bir ekip oluşturularak önce projeler çizilmiş, inşaat sahamızda çalışmalar başlatılmış, şantiye kurulmuş ve üye kayıtlarımız başlatılmıştır. Şirketimizin amacı İNSANLIĞA VE SAĞLIĞA HİZMET ETMEK olup bu yolda devamlı olarak çalışmalar yapmaktadır.